Sigmund Distribution

Od 30 lat SIGMUND specjalizuje się w testach osobowośœci oraz psychologicznych wykorzystywanych w procesie rekrutacji, bilansów kompetencji, zarządzania i rozwijania talentów.

Od 1985, SIGMUND łączy grupę ekspertów z wielu obszarów zawodowych z zakresu Zasobów Ludzkich oraz Zarządzania: psychologów, informatyków i statystyków, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w celu dalszego rozwoju i opracowania oferty handlowej dotyczącej narzędzi ewaluacji postaw i zachowań w sytuacji zawodowej.

Jesteśmy przekonani, że umiejętności indywidualne i zespołowe w sytuacji zawodowej mają ogromny wpływ na sukces organizacji. Nasze narzędzia ewaluacji pozwalają naszym klientom na pomiar i określenie ich umiejętności kluczowych, przyczyniając się w ten sposób do lepszego wyboru, zarządzania i rozwoju posiadanych zasobów ludzkich.

Dzięki naszym narzędziom, klienci rekrutują efektywniej, rozwijają skuteczniej posiadane zasoby ludzkie, zwiększając w ten sposób produktywność i wyniki w przedsiębiorstwie.

Nie ma żadnej wątpliwości, że te organizacje, które będą potrafiły dokładniej zmierzyć i zarządzać potencjałem zawodowym oraz motywacją współpracowników zostaną liderami w swoim sektorze. Dlatego właśnie SIGMUND nieustannie inwestuje w badania i rozwój, aby móc zaproponować swoim klientom nowe rozwiązania, coraz bardziej udoskonalone i dostosowane do zróżnicowanych potrzeb ewaluacji i rozwoju zasobów ludzkich.

SIGMUND jest œświatowym liderem testów dla osób zawodowo zajmujących się Zasobami Ludzkimi oraz agencji zatrudnienia. Wszystkie nasze testy psychometryczne są opracowane w oparciu o metodologię naukową, którą systematycznie doskonaliliśœmy w ciągu ostatnich 30 lat. Testy stanowią przedmiot prac opartych na wzorcu, w w celu zapewniania ich rzetelności i wiarygodnośœci.